Jesteśmy wolveson

O Autorach

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy od lat wspólnie tworzą - zaczynaliśmy od kampanii crowdfundingowych, stworzyliśmy aplikację mobilną, występowaliśmy na konferencjach. Nieustannie się rozwijamy i pracujemy nad własnym startupem.
Prowadzimy bloga i grupę na Facebooku Studenci o startupach, gdzie zrzeszamy studentów, którzy zaczynają pracę nad własnym startupem i szukają wsparcia w jego rozwijaniu.

Kacper Bałajewicz

CEO/Co-founder

Gadają, że dobry chłopak. Odnajduje się w sprintach jak i długich gonitwach w doskonaleniu wolveson. Kocha dzielić się swoimi pomysłami z resztą świata. Interesuje się growth-hackingiem, content marketingiem oraz nowymi technologiami. Jego złota zasada to: "Nie ukrywaj tego, na co wpadłeś i bądź otwarty na innych ludzi". Jego idole to: Elon Musk, GaryVee, Richard Branson oraz Han Solo.

Mikołaj Biernat

UI/UX Designer/Co-Founder

Potrafi jednocześnie tworzyć w bałaganie otaczających go notatek i zarazem stracić nerwy przy nieuporządkowanej liście zadań do zrobienia. Uwielbia współpracowa, choć nie przeżyje dnia bez czasu spędzonego sam ze sobą. Nie definiuje się ani jako intro-, ani ekstrawertyk. Nie wie, czy bardziej z niego humanistra czy umysł ścisły - zna jednak swoje cele i wie jak je osiągnąć. Chyba.

Marcin Jędrusiak

Development Manager

Programista z pasji. Interesuje się zarządzaniem projektami i w tym kierunku rozwija swoje umiejętności miękkie. Lubi mieć wszystko uporządkowane, jednak odnajduje się również w bałaganie. Nie lubi zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę.

Maria Biernat

Community Manager

Człowiek od social mediów i redaktorka naszego bloga. Zboczyła ze ścieżki gramatyki historycznej, korpusów językowych i cerkwi prawosławnych, która miała zaprowadzić ją do zawodu tłumacza języka rosyjskiego i obrała kurs na marketing internetowy. Doskonale czuje się w roli organizatorki, uwielbia pracę z ludźmi i wierzy w budowanie relacji.